Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 21:48

Верховній Раді забракло голосів, щоб запропонувати РНБО запровадити санкції проти оточення Януковича


Верховна Рада України 18 травня не підтримала рішення про звернення до Ради національної безпеки та оборони щодо запровадження персональних санкцій проти оточення екс-президента Віктора Януковича.

За проект постанови «Про заходи захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності» проголосували 202 депутати. Не голосували в повному складі фракція «Опозиційний блок», група «Воля народу» та група «Відродження». Із фракцій «Блок Петра Порошенка» та «Народний фронт» «за» проголосували 65 народних депутатів.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій після цього наголосив, що не розуміє, як український парламент може не підтримувати рішення про необхідність запровадження персональних санкцій проти оточення Януковича.

Проект постанови пропонував схвалити та внести на розгляд РНБО пропозиції щодо застосування персональних санкцій за створення загроз національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності. Передбачалося, що після набрання чинності рішенням РНБО щодо санкцій Міністерство закордонних справ має поінформувати компетентні органи Євросоюзу, США та інших держав з метою розгляду ними питання про запровадження аналогічних санкцій.

Тобто, до проекту постанови було додано список із 21 особи з оточення екс-президента. Це, зокрема, сам Віктор Янукович, а також Віталій Захарченко, Віктор Пшонка, Олександр Янукович, Микола Присяжнюк, Андрій Клюєв, Артем Пшонка, Сергій Клюєв, Микола Азаров, Сергій Курченко, Дмитро Табачник, Сергій Арбузов, Юрій Іванющенко, Олександр Клименко, Едуард Ставицький, Дмитро Фірташ, Олексій Азаров, Раїса Богатирьова.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG