Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2019, Київ 16:42

Депутат Бобов: звинувачення ГПУ є безпідставними, мені нічого приховувати


Народний депутат від депутатської групи «Відродження» Геннадій Бобов називає звинувачення Генпрокуратури щодо нього безпідставними.

«Перш ніж робити подібні заяви, представникам правоохоронних органів варто було б спочатку взяти роз’яснення у народних депутатів щодо всіх питань, які їх цікавлять… Нагадаю, я завжди прозоро декларував усі суми прибутків, що були зароблені моєю родиною за понад 20 років роботи в аграрному бізнесі. Мені нічого приховувати», – написав він на своїй сторінці в Facebook, коментуючи заяву генпрокурора щодо подання на зняття з нього депутатської недоторканості.

При цьому Бобов зауважив, що він розраховує на об’єктивність правоохоронних органів у встановленні істини.

Генеральний прокурор Юрій Луценко сьогодні повідомив, що у ході перевірки електронних декларацій підготовлені подання до Верховної Ради щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата від депутатської групи «Відродження» Геннадія Бобова, депутата від фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея та депутата з фракції Радикальної партії Андрія Лозового. За даними Луценка, подання стосовно Бобова підготували за статтею 212 Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків).

У жовтні 2016 року завершився перший етап подання електронних декларацій за 2015 рік для суб’єктів декларування, які посідають відповідальне й особливо відповідальне становище: президента, прем’єра, членів уряду, депутатів, суддів, правоохоронців. Відповідно до процедури, подання про зняття депутатської недоторканності до Верховної Ради вносить генпрокурор.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG