Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 14:44

Під будинком Порошенка учасники автопробігу палили фаєри


Президент України Петро Порошенко на зустрічі з військовослужбовцями (фото архівне)

У суботу вдень учасники автопробігу, організованого низкою націоналістичних організацій, запалили фаєри під будинком президента України Петра Порошенка. Це видно з фотографій, які учасники акції розмістили на сторінках у соціальних мережах.

Повідомляється, що біля воріт будинку президента відбувся невеликий мітинг. Під запалені фаєри та кілька димових шашок, які втім були невдовзі погашені, активісти передали Петру Порошенку листа з вимогою підписати закон, який передбачає амністію для учасників АТО.

Як передає «Інтерфакс-Україна», правопорядок на території біля будинку забезпечували близько сотні правоохоронців. Самих учасників було близько двох сотень. Акція, що почалася на Контрактовій площі і кінцевим пунктом мала маєток президента у селі Козин на Київщині, наразі завершилася. Інформації про правопорушення немає.

20 травня представники кількох націоналістичних організацій («Національний корпус» «Правий сектор», «С14» та ВО «Свобода») колоною з приблизно 80 автомобілів вирушили до будинку президента, щоб озвучити вимогу щодо підписання закону про амністію для учасників АТО. Акція мала назву «Порошенко, підпиши амністію».

Президент Петро Порошенко ветував закон про амністію у 2016 році, яка, зокрема, поширювалася на учасників бойових дій на Донбасі. Закон передбачав звільнення від арешту осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в АТО, отримали статус учасника бойових дій тощо.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG