Доступність посилання

ТОП новини
16 Лютий 2019, Київ 19:51

Поліція Молдови зупинила марш ЛГБТ-спільноти, щоб уникнути сутичок


Учасники збираються на марш ЛГБТ-спільноти у Кишиневі, 21 травня 2017 року

Марш протесту, організований ЛГБТ-спільнотою Молдови 21 травня, поліція зупинила через кілька сотень метрів, аби уникнути суточик з учасниками контрпротесту, на який зібралися, як повідомляє молдовська служба Радіо Свобода, «православні священики і віруючі».

Десятки учасників маршу ЛГБТ у білих сорочках з логотипом соціальної кампанії No Fear («Не бійся») евакуювали в автобусах з поліцією після того, як у їхній бік полетіли яйця і вода з боку учасників контрпротесту.

Марш був організований на знак протесту проти того, що учасники спільноти ЛГБТ називають дискримінаційним законодавством у Молдові.

Тим часом, проросійський президент Молдови Ігор Додон, який критикував ЛГБТ-спільноту і їхній марш за те, що це, за його словами, суперечить «нашим традиційним цінностям», взяв участь в окремій контрманіфестації у центрі Кишинева під назвою «Фестиваль традиційної сім’ї».

Додона супроводжували його діти, він фотографувався з іншими дітьми та їхніми батьками.

Учасники маршу за «традиційні цінності»
Учасники маршу за «традиційні цінності»

17 травня, у Міжнародний день проти гомофобії, 10 іноземних послів у Молдові оприлюднили спільну заяву, в якій висловлювали сподівання, що марш ЛГБТ пройде без інцидентів. Заяву підписали посли Сполучених Штатів, Великобританії, Німеччини, Франції, Італії, Нідерландів, Швеції, Швейцарії, Литви та Естонії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG