Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 07:49

У Литві розпочалися військові навчання НАТО


Німецькі бойові машини піхоти повертаються після тренувань на полігоні у Литві, 17 травня 2017 року

У литовському Каунасі в неділю розпочалися щорічні навчання НАТО у сфері комунікативної стійкості та систем зв’язку «Міцний кобальт-2017» (Steadfast Cobalt-2017). Як повідомляє Міністерство оборони Литви, навчання триватимуть майже два тижні, до 2 червня, у них беруть участь близько 1200 військовослужбовців з понад 40 різних підрозділів 25 країн-членів НАТО.

У ході навчань оцінюватимуться навички комунікаційних одиниць НАТО забезпечувати належний обмін інформацією і підтримання зв’язку між силами швидкого реагування Альянсу, а також між об’єднаними штабами організації в усьому світі.

Литва приймає «Міцний кобальт» вдруге. Попередні навчання на території Литви пройшли в 2014 році. Навчання 2016 року проводилися в Румунії.

Напередодні на півночі Польщі та прилеглій акваторії Балтійського моря стартували найбільші в цьому регіоні навчання НАТО Baltops-2017, у яких беруть участь понад 40 військових кораблів із 14-ти країн.

Після початку агресії Росії проти України НАТО посилює свою присутність у Східній Європі, розміщуючи у країнах Балтії і Польщі чотири багатонаціональних батальйони. Керувати місією мають військові зі США, Великої Британії, Франції і Німеччини.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG