Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 00:32

Кутовий заявив, що після його заяви про відставку Мінагрополітики працює у штатному режимі


Тарас Кутовий

Тарас Кутовий, який 23 травня написав заяву про відставку з посади міністра аграрної політики та продовольства, заявив, що відомство працює у штатному режимі.

«Усіх, хто вже починає придумувати версії причин мого рішення піти з посади міністра і нібито існуючі приховані конфлікти, хочу попросити: не шукайте в цьому того, чого там немає. Повторюся – є бажання повернутися у бізнес і займатися залученням інвестицій. Міністерство працює у штатному режимі», – написав Кутовий у Facebook.

Поки парламент не проголосував за звільнення, Кутовий повідомив, що продовжує виконувати свої обов’язки і провів сьогодні вранці робочу зустріч із заступниками.

Тарас Кутовий був призначений на посаду міністра в уряді Володимира Гройсмана 14 квітня 2016-го. До цього очолював профільний комітет у Верховній Раді. Заяву про звільнення Кутовий прокоментував бажанням «зосередитись на питаннях залучення інвестицій в економіку України». Прем’єр-міністр Володимир Гройсман повідомив, що нову кандидатуру на посаду міністра аграрної політики запропонують після консультацій з коаліцією.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG