Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 08:21

Британія повідомила про відновлення обміну розвідданими зі США


Штаб-квартира Центру урядового зв’язку, спецслужби Великобританії, в Челтнемі, березень 2017 року

Британська поліція повідомила, що 25 травня відновила обмін розвідувальною інформацією з американськими агентствами після отримання гарантій того, що вона буде захищена.

«Хоча ми зазвичай не коментуємо механізми обміну інформацією, отримавши свіжі запевнення, ми тепер тісно співпрацюємо з нашими ключовими партнерами по всьому світу, включаючи всіх членів розвідувального альянсу Five Eyes («П’ять очей»), – заявив голова відділу британської поліції із боротьби з тероризмом Марк Роулі.

За його словами, коротка пауза у співпраці Британії і США була викликана витоками в американських ЗМІ про вибух в Манчестері.

До розвідувального альянсу Five Eyes входять Великобританія, США, Канада, Австралія та Нова Зеландія.

25 травня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила президенту США Дональдові Трампу, щоб розвідка поміж двома країнами має залишатися безпечною.

Відновлення обміну розвідувальними даними почалося після того, як 26 травня британська поліція заарештувала ще одну, вже десяту, людину в передмісті Манчестера у справі про розслідування вибуху в Манчестері, через який загинули 22 людини і близько 60 були поранені.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG