Доступність посилання

ТОП новини
18 Листопад 2018, Київ 03:28

У Франції вперше протестантську церкву очолила жінка


Емманюель Сейболд

46-літню Емманюель Сейболд обрали головою національної ради Об’єднаної протестантської церкви Франції. Голосування відбулося в суботу, 27 травня, на щорічному синоді цієї найбільшої з майже трьох десятків провідних протестантських церков Франції, який пройшов у Ліллі, на півночі Франції, з участю двохсот делегатів. Раніше Сейболд була пастором Об’єднаної протестантської церкви в Безансоні (регіон Бургундія-Франш-Конте).

Жінки і раніше займали в протестантизмі Франції чільне місце, зазначає французька газета Le Monde, але ще ніколи їх не обирали на посаду глави всієї протестантської церкви цієї країни (хоча формально це дозволено з 1965 року). На національному рівні жінка ще ніколи раніше не очолювала християнську церкву у Франції.

Емманюель Сейболд народилася в 1970 році в Люнелі (передмістя Монпельє) в родині активістки компартії і діяча місцевої протестантської церкви. Між компартією і церквою вона обрала церкву – здобула освіту на факультеті протестантської теології в Парижі і в Монпельє.

Активними парафіянами Об’єднаної протестантської церкви Франції, за даними самої церкви, є 250 000 осіб.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG