Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 05:55

Росія: Навальний подав заявку на проведення мітингу проти корупції в Москві


Плакат учасника антикорупційного мітингу в центрі Москви 26 березня 2017 року

У Росії опозиційний політик Олексій Навальний подав в понеділок в мерію Москви заявку на проведення 12 червня мітингу проти корупції. Копія документа опублікована на сайті засновника Фонду боротьби з корупцією, який особисто є заявником московської акції.

Організатори планують провести ходу від площі Тверської застави до Мисливського ряду, де запланований мітинг. Заявлена кількість учасників акції – до 15 тисяч людей.

Мета заходу – закликати розслідувати факти корупції вищих посадових осіб Росії.

Про плани провести акцію 12 червня – в День Росії – Навальний повідомив ще в квітні. Заклик знову вийти на антикорупційні акції протесту, за словами політика, пов’язаний з тим, що влада так і не відповіла на відомості про можливу причетність до корупції глави уряду Дмитра Медведєва.

Мітинги 12 червня заплановані в багатьох містах Росії.

26 березня десятки тисяч людей вийшли на вулиці в десятках міст Росії, вимагаючи звіту про шляхи збагачення голови уряду Росії Дмитра Медведєва. Це були найбільші антиурядові протести в країні впродовж останніх п’яти років. Понад тисяча людей були затримані, у тому числі політик Олексій Навальний, який був заарештований на 15 діб.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG