Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 19:59

МЕРТ: Україна готова до консультацій щодо скарги Росії до СОТ


Україна готова до проведення консультацій щодо скарги Росії до Світової організації торгівлі через запроваджені Києвом санкції, заявляє Міністерство економічного розвитку Росії.

«29 травня 2017 року Україна прийняла запит про готовність у проведенні зазначених консультацій, діючи у відповідності із нормами, принципами та зобов’язаннями, взятими нею при вступі до СОТ», – йдеться в повідомленні.

У МЕРТ заявили, що Росія застосовує практику постійних обмежень законних прав й інтересів України, «зокрема продовжуючи ведення цілеспрямованої торгівельної агресії проти України».

«Вимога Росії про проведення консультацій в рамках СОТє черговим кроком економічного, торгового і правового тиску на Україну. З метою забезпечення захисту прав та інтересів України, Мінекономрозвитку України разом з іншими заінтересованими державними органами уважно аналізує та опрацьовує вимогу Російської Федерації, а також заходи, що оскаржуються в ній», – додали в МЕРТ.

20 травня російський міністр економіки Максим Орєшкін заявив, що Москва подала до Світової організації торгівлі запит на проведення консультацій у зв’язку з обмеженнями з боку України. За його словами, позов стосується порушення базових угод СОТ.

Президент України Петро Порошенко 15 травня підписав указ про запровадження оновлених санкцій щодо фізичних та юридичних осіб із Росії у зв’язку з агресією Росії проти України і підтримки нею сепаратизму на українських територіях.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG