Доступність посилання

ТОП новини
21 Червень 2018, Київ 10:10

Україна готова до проведення консультацій щодо скарги Росії до Світової організації торгівлі через запроваджені Києвом санкції, заявляє Міністерство економічного розвитку Росії.

«29 травня 2017 року Україна прийняла запит про готовність у проведенні зазначених консультацій, діючи у відповідності із нормами, принципами та зобов’язаннями, взятими нею при вступі до СОТ», – йдеться в повідомленні.

У МЕРТ заявили, що Росія застосовує практику постійних обмежень законних прав й інтересів України, «зокрема продовжуючи ведення цілеспрямованої торгівельної агресії проти України».

«Вимога Росії про проведення консультацій в рамках СОТє черговим кроком економічного, торгового і правового тиску на Україну. З метою забезпечення захисту прав та інтересів України, Мінекономрозвитку України разом з іншими заінтересованими державними органами уважно аналізує та опрацьовує вимогу Російської Федерації, а також заходи, що оскаржуються в ній», – додали в МЕРТ.

20 травня російський міністр економіки Максим Орєшкін заявив, що Москва подала до Світової організації торгівлі запит на проведення консультацій у зв’язку з обмеженнями з боку України. За його словами, позов стосується порушення базових угод СОТ.

Президент України Петро Порошенко 15 травня підписав указ про запровадження оновлених санкцій щодо фізичних та юридичних осіб із Росії у зв’язку з агресією Росії проти України і підтримки нею сепаратизму на українських територіях.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG