Доступність посилання

ТОП новини
23 Травень 2019, Київ 10:20

Суд у Празі дозволив екстрадицію підозрюваного у хакерстві росіянина


Суд у чеській Празі ухвалив, що підозрюваний у хакерстві росіянин Євген Нікулін може бути екстрадований до Сполучених Штатів Америки чи в Росію.

Громадянин Росії Євген Нікулін, звинувачений в США в зломі комп’ютерів американських компаній, 30 травня постав перед судом в Празі. Розглядалася справа про екстрадицію в США.

Росія також просила про екстрадицію 29-річного Нікуліна.

Сьогоднішня постанова суду може бути оскаржена, а остаточно рішення щодо екстрадиції буде ухвалювати міністр юстиції Чехії, який може схвалити екстрадицію до однієї країни і заблокувати до іншої.

Євген Нікулін був арештований чеською поліцією у співпраці з ФБР США в жовтні минулого року на підставі ордера Інтерполу, виданого за запитом США. Спочатку слухання були призначені на 11 травня, проте їх відклали на прохання сторони захисту.

Нікуліна обвинувачують у розкраданні інформації в інтернет-компаній LinkedIn, Dropbox і низки інших. Його адвокати стверджують, що агенти ФБР США намагалися домогтися від нього зізнань у зломі ресурсів Демократичної партії США в ході президентської кампанії Гілларі Клінтон.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG