Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 05:23

АМКУ: суд не задовольнив позов компанії «Тедіс Україна» про скасування штрафу


В Антимонопольному комітеті України заявляють, що суд відмовився задовольнити позов компанії «Тедіс Україна» про скасування накладення штрафу на компанію.

«АМКУ щойно виграв першу інстанцію! ТОВ «Тедіс Україна» в задоволенні позову про скасування рішення АМКУ про визнання порушення і накладення штрафів на 431 мільйона гривень відмовлено повністю», – написав голова АМКУ Юрій Терентьєв.

Підтвердження цієї інформації з інших джеррл наразі немає.

В Антимонопольному комітеті заявили, що у грудні 2016 року комітет визнав вчинення порушень з боку «Тедіс Україна» законодавства про захист економічної конкуренції і наклав штраф у розмірі близько 430 мільйонів гривень. У травні повідомлялося про сплату штрафу.

Наприкінці квітня у ГПУ повідомляли про проведення обшуків у керівників тютюнової компанії «Тедіс Україна». За даними генпрокурора Юрія Луценка, досудове розслідування встановило, що «з 2012 року до сьогодні дійсним власником монопольного дистриб’ютора тютюнових виробів ТОВ «Мегаполіс Україна» (тепер – «Тедіс Україна») є, зокрема, громадянин Російської Федерації Ігор Кесаєв, щодо якого рішенням РНБО застосовано санкції у вигляді заборони виведення коштів з України за кордон». За даними слідчих, для утримання монопольного становища фірма також отримувала сприяння з боку окремих державних органів.

Також наприкінці березня в Одесі, Києві та Дніпрі відбувалися обшуки у справі компанії «Тедіс Україна», яка є дистриб’ютором тютюнових виробів і монополістом у цьому сегменті українського ринку. Силовики заявили про виявлення схеми ухиляння від сплати податків та незаконного виводу мільярдів гривень за кордон, у тому числі для фінансування тероризму. У компанії звинувачення ГПУ назвали «безпідставними».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG