Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 08:12

У Тбілісі протестують проти ймовірного викрадення азербайджанського журналіста


Акція в Тбілісі на підтримку азербайджанського журналіста, який заявив про викрадення

У центрі Тбілісі 31 травня відбулася акція неурядових організацій і журналістів, які вимагають від влади Грузії розслідувати ймовірне викрадення в грузинській столиці азербайджанського журналіста Афґана Мухтарли й переправлення його до Баку.

Протестувальники тримали плакати із написом «Свободу Афґану Мухтарли» англійською і грузинською мовами.

Тим часом, президент Грузії Ґіорґі Марґвелашвілі заявив, що зникнення Мухтарли з території Грузії є «серйозним викликом для грузинської держави і її суверенітету».

Міністерство внутрішніх справ Грузії заявило, що почало розслідування щодо ймовірного незаконного ув’язнення Мухтарли.

Напередодні адвокат журналіста повідомив Радіо Свобода, що його підзахисного його силою повернули з Грузії до Азербайджану, де його звинувачують у незаконному перетині державного кордону і контрабанді грошей.

Адвокат Ельчин Садиґов повідомив, що він зустрівся зі своїм підзахисним Афґаном Мухтарли у штаб-квартирі Державної прикордонної служби Азербайджану в Баку 30 травня, через день після того, як журналіст заявив про викрадення його невідомими особами в Тбілісі.

Мухтарли залишив Азербайджан три роки тому. У Тбілісі він проводив протести перед будівлею посольства Азербайджану і нещодавно написав про переслідування азербайджанських активістів у Грузії.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG