Доступність посилання

18 Серпень 2017, Київ 17:40
Новини | Події

У Львові невідомі облили червоною фарбою Монумент слави радянським солдатам


Монумент Слави радянським солдатам у Львові

У п’ятницю, 2 червня, невідомі облили червоною фарбою Монумент бойової слави радянським солдатам у Львові і залишили напис «окупанти». За інформацією прес-служби Головного управління МВС у Львівській області, акт вандалізму здійснено під ранок, оскільки фарба ще свіжа.

«Це чергова провокація, шукаємо винних і зроблено це зумисно, щоб принизити імідж Львова і України», – зазначила у коментарі Радіо Свобода речник управління МВС Львівщини Світлана Добровольська.

Зараз на місці працює слідчо-оперативна група. Це вже не перший випадок, коли невідомі особи обливають фарбою чи нищать пам’ятники у Львові та області. Однак раніше акти вандалізму чинили на місцях, пов’язаних з історичною пам’яттю поляків. Торік фрагмент монументу невідомі розфарбували синьо-жовтими кольорами.

На площі, де стоїть Монумент слави, цього року, за інформацією правоохоронних органів, було встановлено камери відеонагляду, але вони не працювали і на вшанування Дня пам’яті 8 травня, їх мали відремонтувати. Однак чи зафіксували вони зловмисників чи того, хто обмалював монумент наразі невідомо.

Ще з 2007 року Львівська міськрада дискутує про те, що робити з цим радянським пам’ятником: демонтувати чи перенести в музей. Нещодавно депутати міськради заявили про те, що цей монумент підпадає під декомунізацію. На сьогодні створено робочу групу, яка вирішуватиме подальшу історію пам’ятника.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG