Доступність посилання

ТОП новини
22 Жовтень 2018, Київ 08:17

Афганістан: розвідка заявила про арешт бойовика, який планував вибух на похороні в Кабулі


Протести після потужного вибуху в Кабулі, Афганістан, 2 червня 2017 року

Розвідувальне агенство Афганістану повідомило про арешт одного імовірного бойовика-смертника, який планував вибух на похороні антиурядового протестувальника в Кабулі.

Щонайменше семеро людей загинули 3 червня, коли три бойовики-смертники підірвались на похороні Салема Езадьяра, сина відомого афганського політика, одного з п’яти жертв сутичок між поліцією і демонстрантами днем раніше.

У заяві 4 червня Національне управління безпеки заявило, що четвертий смертник не зміг підірвати вибухівку і був заарештований.

Повідомляється, що 12 інших «терористів», які планували напади в Кабулі, також були заарештовані.

Силовики опублікували фотографію потенційного бойовика-смертника, вказавши, що у всіх чотирьох нападників були сховані у черевиках вибухові речовини.

Розвідка заявила, що смертники пройшли навчання в медресі (середня і вища школа в мусульман – ред.) або в релігійній школі в південно-західному пакистанському місті Кветта.

31 травня афганські сили безпеки звинуватили бойовиків пакистанської мережі «Хаккані», що є союзником афганських талібів, у атаці в Кабулі, через яку загинули щонайменше 90 людей і сотні були поранені.

Після атаки відбулася демонстрація в Кабулі, яка викликала протистояння з поліцією, яка вдалася до пострілів на акції.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG