Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 15:07

АМКУ: рішення суду про скасування обмеження продажу алкоголю у Києві набуло чинності


Антимонопольний комітет (АМКУ) заявляє про набрання чинності рішенням суду про скасування заборони реалізації алкоголю в стаціонарних об’єктах торгівлі в Києві з 23:00 до 10:00.

Як повідомляє прес-служба комітету, Київський апеляційний господарський суд 6 червня відмовив у задоволенні апеляційної скарги Київської міської ради на рішення суду першої інстанції, відповідно до якого Київрада мала скасувати заборону на реалізацію алкоголю в стаціонарних об'єктах торгівлі в нічний час.

Київське обласне відділення Антимонопольного комітету України повідомило, що 10 квітня Господарський суд Києва зобов’язав Київраду скасувати рішення про обмеження продажу алкоголю. Проте Київська міськрада подала апеляційну скаргу на це рішення.

У вересні минулого року Київська міська рада ухвалила рішення про обмеження реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв і пива в стаціонарних об’єктах торгівлі (магазинах і торговельних мережах) з 23:00 до 10:00. Проте це рішення не стосується закладів ресторанного та швидкого харчування.

В Антимонопольному комітеті це рішення Київради визнали порушенням у вигляді вчинення антиконкурентних дій органом місцевого самоврядування, що полягає у встановленні не передбаченої законами України заборони та обмеження самостійності підприємств щодо реалізації товарів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG