Доступність посилання

17 Грудень 2017, Київ 13:02

Восени в Україні запрацює нова дорожня поліція – Князєв


Голова Нацполіції Сергій Князєв

Голова Національної поліції Сергій Князєв заявляє, що з вересня в Україні запрацюють новостворені підрозділи дорожньої поліції.

«Наступний крок реформування Національної поліції України – це ведення в дію підрозділів дорожньої поліції, а також тактичної поліції, яка буде виконувати специфічну функцію, якої досі не було в Україні. Зараз ми розпочинаємо набір всіх бажаючих громадян України до лав Національної поліції. Плануємо у вересні поточного року випустити першу кількість – 800-900 чоловік, що вийдуть на дороги України і змінять ту негативну ситуацію з дорожньо-транспортними пригодами, що зараз існує у нашій державі», – заявив Князєв у Запоріжжі.

Сьогодні керівництво міністерство внутрішніх справ на чолі з Арсеном Аваковим перебуває з візитом у Запоріжжі. В ході візиту представники відомства передали до місцевих структур правоохоронних органів 28 службових автомобілів з екологічними двигунами «Mitsubishi Outlander PHEV».

У липні 2015 року український парламент ухвалив закон про створення Національної поліції. Як заявляла в інтерв’ю Радіо Свобода на той час глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе, на реформу структури загалом потрібно до п’яти років.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG