Доступність посилання

26 Червень 2017, Київ 05:24
Новини | Події

Оліфер: у Мінську домовилися про оплату частини боргу ОРЛО за воду


У Мінську економічна підгрупа Тристоронньої контактної групи домовилася про оплату частини боргу за спожиту в окремих районах Луганської області воду, повідомляє речник представника України в контактній групі, екс-президента України Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Як наголосила Оліфер на своїй сторінці в Facebook за підсумками засідання в Мінську, «незважаючи на великий борг, Попаснянський водоканал продовжує постачати воду на непідконтрольну Україні частину Луганської області».

За даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, протягом тривалого часу комунальне підприємство «Попаснянський районний водоканал» забезпечував водою споживачів непідконтрольної Україні території, не отримуючи жодної компенсації за споживання. За цей час у підприємства накопичилася заборгованість, зокрема за електроенергію.

У квітні деякі політики припускали можливість від’єднання окупованої частини Донбасу від водопостачання через заборгованість. Водночас, за словами заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака, про відключення води не йдеться – з гуманітарних міркувань. Згідно із міжнародними угодами, сторони конфлікту повинні робити все можливе для забезпечення першочергових потреб людей, до яких належить також постачання води.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG