Доступність посилання

ТОП новини
22 Листопад 2018, Київ 13:20

Активісти заявляють, що Поклонська не задекларувала квартиру в Донецьку, вона заперечує


Наталія Поклонська

Екс-прокурор анексованого Росією Криму (в системі запровадженої Москвою влади), а нині депутат російської Держдуми (незаконно «обрана» на території України – у Криму) Наталія Поклонська, ймовірно, володіє незадекларованою квартирою в Донецьку. Про це стверджують автори розслідування антикорупційного центру правозахисної організації «Transparency International – Росія».

Вони виявили в українському Державному реєстрі прав на нерухоме майно квартиру в Донецьку, зареєстровану на Наталію Володимирівну Дубровську. Саме це прізвище часто фігурує в неофіційних біографіях Поклонської як її дівоче, хоча офіційно вона цього не підтверджувала.

Крім того, власниця квартири народилася в один день із Поклонською, що також дозволяє авторам розслідування припустити, що Дубровська й Поклонська – одна людина. Квартира площею 29,9 квадратного метра розташована в Донецьку на вулиці Римського-Корсакова.

В українському телефонному довіднику є лише одна Дубровська Наталія Володимирівна – вона зареєстрована в Криму, в селі Уютне Сакського району під Євпаторією. Саме там, згідно з офіційною біографією, виросла і Наталія Поклонська. В одному будинку з нею зареєстрована сім’я Дубровських. Судячи з років народження, вони можуть бути Поклонській матір’ю, батьком і старшою сестрою, вважають автори розслідування. Прізвище «Дубровська» використовує в соцмережах і дочка Поклонської.

Сама Поклонська заявляє, що квартири в Донецьку у неї «немає і бути не може».

«Прізвище Поклонська я взяла ще в 2004 році. Хто і на кого реєстрував у 2010 році власність у Донецьку (якщо вона взагалі існує), розбереться прокуратура на мій запит», – написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Раніше повідомлялося, що представники російської партії «Яблуко» відправили запит до прокуратури з вимогою перевірити, чому Поклонська не вказала у своїй декларації про доходи відомості про чоловіка й автомобілі.

Сама Наталя Поклонська пояснила, що в її декларації про доходи немає відомостей про чоловіка, бо вона не перебуває в офіційному шлюбі.

У своїй декларації про доходи за 2016 рік Поклонська вказала, що заробила 2,6 мільйона рублів (нині це приблизно 1,2 мільйона гривень – ред.). У декларації також зазначається, що у власності в депутата немає ні будинків, ні земельних ділянок, ні транспортних засобів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG