Доступність посилання

ТОП новини
13 Листопад 2018, Київ 05:04

Суд у Чорногорії підтвердив обвинувачення проти підозрюваних у плануванні перевороту


Опозиційні лідери Андрія Мандич (п) і Милан Кнежевич, обвинувачені у справі про підготовку перевороту, під час акції протесту своїх прихильників під стінами парламенту Чорногорії, Подгориця, 15 лютого 2017 року

Суд у Чорногорії 8 червня підтвердив обвинувачення проти 14 підозрюваних у підготовці державного перевороту минулого року. Серед обвинувачених двоє громадян Росії і двоє проросійських опозиційних лідерів.

У Верховному суді країни повідомили, що серед обвинувачень – «підготовка змови проти конституційного ладу і безпеки Чорногорії» і «замах на терористичний акт».

Судовий розгляд має розпочатися протягом двох місяців.

Серед обвинувачених – депутати від Демократичного фронту Андрія Мандич і Милан Кнежевич, двоє громадян Росії, дев’ять сербів і ще один громадянин Чорногорії.

Андрію Мандича і Милана Кнежевича підозрюють в організації злочинної групи, яка, за даними прокуратури Чорногорії, планувала влаштувати заворушення, захопити держустанови і вбити тодішнього прем’єра Мила Джукановича після закінчення виборів 16 жовтня 2016 року.

Мандич і Кнежевич називають звинувачення проти них «фікцією».

Росія заперечує свою причетність як держави до цієї спроби перевороту, але активно підтримує місцеві групи, які виступали проти вступу Чорногорії у НАТО.

Чорногорія стала 29-м членом НАТО на церемонії у Вашингтоні 5 червня.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG