Доступність посилання

ТОП новини

Рябошапка написав заяву про відставку з посади члена НАЗК


Член Національного агентства з питань запобігання корупції Руслан Рябошапка повідомив, що подав сьогодні Кабінету міністрів заяву про свою відставку із займаної посади. Про це Рябошапка написав на сторінці у Facebook.

«Протягом року своєї роботи я намагався говорити про проблеми агентства, у тому числі публічно. Однак, відсутність вчасної і належної реакції як в самому Національному агентстві, так і ззовні, призвели до необхідності вжиття кардинальних заходів із «реанімації» НАЗК….Незважаючи на відставку, готовий будь-яким чином і надалі допомагати у відновленні ефективної роботи Національного агентства з питань запобігання корупції», – написав Рябошапка.

Він додав, що разом з іншим членом НАЗК Русланом Радецьким пропонував «план виведення агентства із кризи», проте, він, за словами Рябошапка, був відкинутий іншими колегами.

«Я закликаю народних депутатів України якнайшвидше підтримати законопроект про «перезавантаження» НАЗК у першому читанні і в цілому, як закон», – написав він.

Руслан Рябошапка був обраний членом Національного агентства з питань запобігання корупції у березні 2016 року. Там він опікувався питаннями антикорупційної політики та запобігання конфлікту інтересів.

30 травня Рябошапка звинуватив голову НАЗК Наталію Корчак у тому, що вона «з порушенням закону» одноосібно затвердила інструкцію про порядок ведення діловодства, чим позбавила членів антикорупційного органу права підписувати будь-які листи. Також Рябошапка стверджував, що Корчак «вичерпала потенціал» на посаді голови НАЗК. Сама Корчак звинувачення заперечила і заявила, що затвердження інструкції відбулося згідно з відповідним наказом і не порушувало норм чинного законодавства.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Залиште свій коментар (він буде опублікований після модерації):
XS
SM
MD
LG