Доступність посилання

ТОП новини
14 Грудень 2018, Київ 14:39

Британія: Мей заявила про намір сформувати новий уряд і коаліцію з партією з Північної Ірландії


Тереза Мей

Прем’єр міністр Великобританії Тереза Мей заявила про намір сформувати новий уряд і коаліцію з Демократичною юніоністською партією з Північної Ірландії. Про це вона заявила 9 червня під час свого виступу біля своєї резиденції на Даунінґ-стріт у Лондоні.

Мей не уточнила, чи буде вона формувати офіційну коаліцію з Демократичною юніоністською партією, а чи намагатиметься працювати з нею за принципом «вотуму довіри», коли партія з Північної Ірландії підтримуватиме уряд в обмін на поступки.

Тереза Мей також заявила, що прагне залишитися на своїй прем’єрській посаді і керувати Великобританією з огляду на важливі переговори про вихід країни з Європейського союзу.

Консервативна партія Терези Мей на дострокових парламентських виборах у Великобританії 8 червня втратила 12 місць у нижній і головній палаті парламенту, Палаті громад. Із 650 місць консерватори забезпечили собі 318. Суперник Мей, лідер лейбористів Джеремі Корбін, закликав Мей піти у відставку. Його партія взяла 261 місце. Демократична юніоністська партія отримала 10 місць. Для формування стійкого уряду необхідно принаймні 326 голосів депутатів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG