Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 05:07

ДФС: на всіх пунктах перетину кордону є прилади для зчитування біометричних паспортів


Аеропорт в місті Бориспіль, архівне фото

У Державній фіскальній службі заявляють, що на пунктах перетину кордону на всіх робочих місцях вже є прилади для зчитування біометричних паспортів. Про це у ході брифінгу повідомили керівники підрозділів митниці ДФС та прикордонної служби.

За їхніми словами, також працює онлайн-сервіс «Кордон», з допомогою якого можна перевіряти завантаженість пунктів пропуску.

Крім того, митники зазначають, що київський аеропорт «Жуляни» обладнали інформаційними пунктами, де громадяни можуть ознайомитися з переліком товарів, які потрібно декларувати, а також з тими, які заборонено вивозити.

«Митна консультація працює 24 години на добу. Наші співробітники з задоволенням дадуть всі роз’яснення щодо порядку та правил перетину митного кордону. В них можна отримати усну консультацію і в разі потреби заповнити відповідні декларації», – сказав виконувач обов’язків керівника Київської міської митниці Сергій Тупальський.

Митники нагадують, що у разі необхідності декларування певних товарів зробити це потрібно до реєстрації на авіарейс.

Із 11 червня для громадян України запроваджується безвізовий режим з ЄС. Це стало можливим після того, як Рада міністрів Євросоюзу 11 травня ухвалила остаточне рішення про надання Україні безвізового режиму. Угода про лібералізацію візового режиму поширюватиметься на всі країни ЄС, окрім Великої Британії та Ірландії, а також діятиме в країнах шенгенського простору, що не входять у ЄС: Норвегії, Ісландії, Ліхтенштейні та Швейцарії. Для безвізових поїздок громадянам України необхідно мати біометричний паспорт.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG