Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:40

ГПУ: суд арештував представника Фонду гарантування вкладів, застава – 130 мільйонів гривень


Печерський районний суд Києва обрав затриманій представниці Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, розмір застави – 130 мільйонів гривень.

7 червня генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про затримання уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб під час отримання неправомірної вигоди в розмірі 5 мільйонів доларів. За даними Луценка, затримана розробила «схему вимагання й одержання хабарів від керівників банківських установ, до яких введено тимчасові адміністрації». Прізвища затриманої у Генпрокуратурі не вказали, проте, за даними програми «Схеми», йдеться про призначену уповноваженою особою на ліквідацію банку «Форум».

У ФГВФО заявили, що зацікавлені у викритті «нечистих на руку уповноважених осіб, співробітників неплатоспроможних банків і фонду».

Серед основних завдань Фонду гарантування вкладів фізичних осіб є виведення неплатоспроможних банків з ринку. Крім того, в разі недоступності вкладу в комерційному банку фізичній особі Фонд гарантує відшкодування за вкладом – до 200 000 гривень.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG