Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 17:54

Росія: на двох державних сайтах опублікували фільм про можливі корупційні дії Медведєва


Кадр з фільму-розслідування Фонду боротьби з корупцією «Він вам не Дімон»

У неділю, 11 червня, на двох державних сайтах у Росії було опубліковано фільм-розслідування «Він вам не Дімон», присвячений ймовірній причетності прем’єр-міністра Росії Дмитра Медведєва до корупційних дій.

Ролик, зокрема, з’явився на сайті прокуратури Ярославської області, а також на офіційній інтернет-сторінці Комітету з питань законності, правопорядку і безпеки уряду Санкт-Петербурга.

На сайті прокуратури відео супроводжувалось текстом: «Прокуратура Ярославля закликає громадян не піддаватися на провокації і не ходити на несанкціоновані заходи. Сидіть вдома, швидше ми вас посадимо, а не Дімона». У відомстві заявили про хакерську атаку.

Водночас під фільмом на урядовому петербурзькому сайті невідомі залишили запис: «Ці люди крадуть наші гроші, садять до в’язниць випадкових і невинних людей, використовуючи правоохоронні органи в якості ланцюгових псів, а їхні злочини сходять їм з рук. Ці люди повністю дискредитували такі поняття, як «демократія», «право» та «свобода слова». Пізніше відео прибрали з сайту.

Відео були опубліковані напередодні планованих на 12 червня в десятках міст Росії антикорупційних акцій, які організовує лідер опозиції Олексій Навальний.

На початку березня Фонд боротьби з корупцією російського опозиціонера Олексія Навального опублікував фільм-розслідування «Він вам не Дімон» про елітну нерухомість голови уряду Росії Дмитра Медведєва, яка, як стверджується в публікації, була придбана незаконним шляхом. Відео з часу появи у мережі зібрало понад 22 мільйонів переглядів на YouTube.

Сам Медведєв назвав звинувачення «неправдивими заявами політичних авантюристів».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG