Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 02:47

Дорожня патрульна поліція не влаштовуватиме «засідок у кущах» – Білошицький


Заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький заявляє, що дорожня патрульна поліція не влаштовуватиме «засідок у кущах».

«Горезвісних засідок у кущах не буде. Патрульні екіпажі знаходяться у режимі патрулювання», – сказав він.

За його словами, дорожня патрульна поліція реагуватиме на всі порушення тільки у межах своїх повноважень.

Білошицький зауважив, що за 5 місяців цього року патрульні склали понад 20 тисяч протоколів за керування автомобілем у стані сп’яніння, тобто навіть попри підвищення відповідальності, яке відбулось минулого літа, кількість нетверезих водіїв не зменшилася.

«Певна кількість водіїв не відчуває невідворотність покарання, а відчуває можливість уникнення відповідальності», – сказав він.

У патрульній поліції зазначають, що обговорюється питання запровадження «сліпих перевірок».

«Сліпі перевірки» та пункти контролю тверезості – те, що використовується у багатьох закордонних країнах, – є необхідними», – наголосив Білошицький.

Відсьогодні в Україні запрацювали перші патрулі дорожньої патрульної поліції. Підрозділи патрульної поліції патрулюватимуть трасу Київ-Харків, Київ-Зборів, Луцьк-Ковель і Ягодин-Сарни.

У Нацполіції раніше наголошували, що дорожня поліція – це не повернення старого ДАІ, це буде абсолютно нова служба, яка підпорядковуватиметься керівникові патрульної поліції.

Із появою в містах України нової патрульної поліції вона взяла там на себе і функції контролю над дотриманням правил дорожнього руху в цих містах, а також на деяких міжміських автотрасах, але на інших автодорогах продовжує працювати стара Державна автоінспекція, яка має бути врешті ліквідована й повністю замінена новими поліційними службами.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG