Доступність посилання

ТОП новини
15 Грудень 2018, Київ 20:15

У Москві та Санкт-Петербурзі затримали близько 700 учасників акцій протесту


Затримання в центрі Москви, 12 червня 2017 року

У російських містах Москві та Санкт-Петербурзі поліція 12 червня затримала близько 700 учасників акцій протесту проти корупції, скликаних опозиціонером Олексієм Навальним. Ще десятки людей упродовж святкового Дня Росії були затримані в інших російських містах – від Владивостока до Калінінграда.

Серед затриманих у Москві – опозиційні політики Ілля Яшин та В’ячеслав Мальцев, директор «Фонду боротьби з корупцією» Роман Рубанов та інші активісти.

Сам ініціатор антикорупційних протестів Олексій Навальний був затриманий поліцією в Москві перед початком запланованих акцій.

Раніше 12 червня мерія Москви дозволила представникам опозиції гуляти по Тверській вулиці з умовою, що акція пройде без плакатів і гасел, заявив керівник штабу Навального Леонід Волков.

У Санкт-Петербурзі місцева влада запропонувала прихильникам опозиціонера Навального, які прийшли на Марсове поле, на автобусах вирушити протестувати на околиці міста.

У Росії опозиція подала заявки на мітинги та інші акції в 224 містах, у багатьох містах влада не погодила проведення протестів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG