Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 18:25

Кабмін на місяць подовжив дію надзвичайних заходів в енергетиці


Кабінет міністрів України ще на місяць подовжив дію надзвичайних заходів на ринку електроенергетики, які були запроваджені у середині лютого. Це рішення одноголосно ухвалили в ході засідання уряду.

У травні після чергового продовження дії цих заходів міністр енергетики і вугільної промисловості України Ігор Насалик припустив, що надзвичайні заходи в енергетиці діятимуть до середини вересня.

У лютому уряд України ухвалив рішення про запровадження надзвичайних заходів в енергетиці на місяць, починаючи з 17 лютого. У Кабміні стверджують, що це рішення ухвалили у зв’язку з блокадою залізниці на Донбасі і, як наслідок, обмеженням поставок вугілля антрацитової групи.

Як повідомляв керівник компанії «Укренерго» Всеволод Ковальчук, з часу запровадження надзвичайних заходів в енергетиці теплові електростанції України скоротили споживання вугілля антрацитової групи вдвічі.

З 24 мільйонів тонн вугілля, які українська енергетика споживає на рік, понад 9 мільйонів – вугілля антрацитової групи, і всі поклади його залишилися на непідконтрольній частині Донбасу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG