Доступність посилання

ТОП новини
17 Листопад 2018, Київ 05:19

Суд перевірить законність вилучення з реєстру е-декларацій посадовців військової прокуратури


Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі щодо вилучення електронних декларацій посадовців військової прокуратури з реєстру.

Як повідомляє прес-служба суду, позивач – Центр протидії корупції – просить визнати протиправною і скасувати постанову головного військового прокурора Анатолія Матіоса щодо закриття інформації про майновий стан посадових осіб військової прокуратури.

Окрім цього, позивач просить суд зобов’язати Національне агентство з питань запобігання корупції включити електронні декларації посадових осіб військової прокуратури до Єдиного державного реєстру декларацій.

Судове засідання у цій справі призначене на 19 липня.

У квітні ресурс Бігус.info повідомив, що після поновлення роботи реєстру НАЗК із сайту зникли понад 200 декларацій працівників ГПУ та військових прокуратур, зокрема, декларації заступників головного військового прокурора Віктора Короля і Дмитра Борзих.

У НАЗК пояснили, що декларації низки посадових осіб військової прокуратури зникли з реєстру через рішення головного військового прокуратура Анатолія Матіоса, але ці декларації зберігаються на ресурсах Реєстру і є доступними для перевірки.

В агентстві додали, що це рішення ґрунтується на статті 17 закону «Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів» (Рішення органів про вжиття спеціальних заходів щодо працівників суду і правоохоронних органів та їхніх родичів є обов’язковими для виконання – ред.).

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG