Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 07:22

Трамп висловив обурення через розслідування його дій під час звільнення директора ФБР


Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп висловив 15 червня обурення розслідуванням законності його дій під час звільнення директора ФБР Джеймса Комі.

У мережі мікроблогів Twitter він знову назвав ситуацію «найбільшим полюванням на відьом в американській історії». За словами Трампа, спочатку «спробували знайти докази нібито змови з Росією, але, нічого не виявивши, тепер взялися за пошук вигаданих ознак перешкоджання правосуддю».

Спеціальний юридичний радник для спостереження за розслідуванням про втручання Росії у вибори в США Роберт Мюллер вивчає, чи намагався президент Дональд Трамп перешкодити правосуддю через скасування частини розслідування ФБР щодо втручання Росії у президентські вибори 2016 року, а потім звільнити директора ФБР, повідомило видання The Washington Post 14 червня.

Розслідування можливого перешкоджання правосуддю, яке є кримінальним злочином у Сполучених Штатах, почалося через кілька днів після того, як Трамп звільнив колишнього директора ФБР Джеймса Комі, зауважує видання.

Повідомляється, що керівники кількох американських розвідслужб дадуть свідчення в рамках такого розслідування. Воно почалося через кілька днів після звільнення Джеймса Комі.

Представник президента Трампа назвав витік інформації про розслідування «обурливим, великим і незаконним».

Роберт Мюллер, колишній директор ФБР, був призначений на посаду спецрадника зі спостереження за розслідуванням про втручання Росії у вибори в США і щодо контактів оточення виборчого штабу Трампа з Росією задля гарантії невтручання нової адміністрації в хід слідства. Мюллеру були надані широкі повноваження, зокрема і право розслідувати дії президента, якщо з’являються обґрунтовані підозри в порушенні главою держави закону.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG