Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 07:54

Іран: сили безпеки повідомили про вбивство двох і арешт п’яти підозрюваних бойовиків-сунітів


Іранські військові на варті у провінції Систан і Белуджистан, фото архівне

Іранські сили безпеки повідомили про вбивство двох підозрюваних членів озброєної мусульманської групи сунітів в південно-східній частині Ірану і арешт ще п’яти ймовірних бойовиків. Про це повідомив міністр розвідки Ірану Махмуд Алаві, який звинуватив Саудівську Аравію в тому, що вона «спонсорує терористів» в країні.

«Група з семи терористів, які хотіли напасти на казарми в Чабахар (в провінції Систан і Белуджистан), була знищена», – заявив Алаві, додавши, що двоє з п’яти заарештованих осіб були з «сусідньої країни».

Інша «терористична група» була розгромленав іранському Курдистані на північному заході, сказав Алаві, не вказавши деталей.

«Саудівська Аравія спонсорує терористичні групи в Ірані», – додав він.

Іранські державні ЗМІ повідомили, що підозрювані були членами збройної групи «Ансар аль-Фуркан».

В іранській провінції Систан і Белуджистан, яка межує з Афганістаном і Пакистаном, частими є напади сунітських бойовиків на співробітників сил безпеки.

Іранські лідери раніше звинуватили Саудівську Аравію в причетності до подвійних нападів в Тегерані 7 червня – у парламенті і храмі, хоча відповідальність за ці атаки взяло на себе угруповання «Ісламська держава». Після нападів десятки підозрюваних були заарештовані в Тегерані і в північно-західних провінціях Керманшах, Курдистані і Західний Азербайджан, а також в Систані і Белуджистані.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG