Доступність посилання

ТОП новини
16 Жовтень 2018, Київ 23:23

У Брюсселі заплановані переговори Лондона і лідерів ЄС щодо Brexit


19 червня в Брюсселі мають розпочатися переговори між офіційним Лондоном та посадовцями ЄС щодо умов виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу. Переговори вестиме британський міністр з питань виходу Дейвід Дейвіс.

Очікується, що Дейвіс зустрінеться зі спеціальним представником ЄС, французом Мішелем Барньє, якому ЄС раніше делегував повноваження на початок переговорів щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу. Зустріч має початися у штаб-квартирі Європейської комісії об 11-й годині (полудень за Києвом – ред.). Переговори, як припускають, триватимуть приблизно 7 годин, після чого запланована прес-конференція.

Напередодні переговорів Дейвід Дейвіс заявив, що «починається важка робота» і що ці переговори будуть складними, втім, «конструктивними» з боку Британії.

Після офіційного повідомлення про початок процесу виходу у Великої Британії та ЄС буде два роки на узгодження умов виходу.

На референдумі у Великій Британії в червні минулого року за вихід з Євросоюзу проголосували на два відсотки більше учасників голосування, ніж проти.

Наприкінці травня 27 міністрів країн Європейського союзу ухвалили рішення про початок переговорів за статтею 50 Лісабонської угоди ЄС про вихід Британії з Євросоюзу.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG