Доступність посилання

ТОП новини

Стець наголошує, що причина його відставки – стан здоров’я


Юрій Стець

Міністр інформаційної політики України Юрій Стець наголошує, що подав у відставку через стан здоров’я, і вважає, що його на посаді повинна змінити чинний перший заступник Еміне Джаппар.

«Причина моєї відставки – є дійсно стан здоров’я, інших версій немає. У мене чудові стосунки з президентом, прем’єр-міністром, членами уряду», – сказав він.

Стець висловив сподівання, що парламент впродовж цього або наступного пленарного тижня схвалить його відставку.

Він також повідомив, що вже обговорював «з президентом і прем’єром,... що наступним міністром інформаційної політики має стати Джаппар».

31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець подав у відставку, а функції виконувача обов’язки міністра інформполітики на час перебування міністра в лікарні покладені на його першого заступника міністра Еміне Джеппар.

14 січня 2015 року Кабмін України ухвалив постанову «Питання діяльності Міністерства інформаційної політики України», відповідно до якої було створено міністерство інформаційної політики України.

2 грудня 2014 року, відповідно до постанови Верховної Ради України «Про формування складу Кабінету міністрів України», Юрій Стець був призначений на посаду міністра інформаційної політики України.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG