Доступність посилання

ТОП новини
24 Березень 2019, Київ 04:52

Голова Одеської ОДА витратив на відпочинок родини майже 365 тисяч гривень – #Точно


Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов сплатив на початку червня за відпочинок своєї родини 364 713 гривень. Така інформація міститься у Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, повідомляє #Точно, проект Радіо Свобода.

Максим Степанов витратив вище вказану суму на переліт і проживання в готелі, сплативши їх приватному підприємству «Клуб елітного туризму «Сьоме небо», що зареєстроване у місті Києві.

Степанов очолив Одеську облдержадміністрацію після перемоги на відкритому конкурсі. 21 грудня 2016 року Кабмін схвалив його призначення, а з 12 січня 2017-го Максим Степанов офіційно вступив на посаду голови Одеської обласної державної адміністрації.

Згідно з даними електронної декларації про доходи за 2016 рік, Максим Степанов є власником корпоративних прав кількох підприємств – товариства з обмеженою відповідальністю «Республіканський правовий союз», IPDevelopment Group OU (Естонія). Його дружина – Наталя Степанова володіє частками у двох товариствах з обмеженою відповідальністю – «Ед’югет» та «Спецагротех».

Попереднім місцем роботи Максима Степанова було державне підприємство «Поліграфічна фабрика «Україна», де тільки за минулий рік заробітна плата склала 723 870 гривень. Окрім цього, Степанов отримав 19 637 100 від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, значну кількість процентів з кількох банківських вкладів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG