Доступність посилання

ТОП новини
21 Листопад 2018, Київ 19:45

Афганські таліби поширили відео з викраденими іноземцями, які просять обміняти їх на бойовиків


Американський університет у Кабулі, звідки були викрадені викладачі зі США та Австралії

21 червня афганські таліби оприлюднили відео, на якому американці і австралійські заручники просять уряди своїх країн забезпечити їхнє звільнення шляхом переговорів про обмін ув’язненими із талібами.

Кевін Кінґ, викладач Американського університету в Кабулі, і його австралійський колега Тімоті Уїкс були захоплені біля студмістечка в серпні минулого року.

На відео, яке, як сказав Кінг та Уїкс, було відзняте 16 червня, двоє чоловіків просять передати полонених талібів в обмін на їхнє визволення.

Відео було поширене головним речником «Талібану» і з’явилося в соціальних мережах.

США раніше заявили, що готують нову стратегію для Афганістану, яка, як очікується, передбачатиме збільшення контингенту на 3-5 тисяч військовослужбовців.

У вересні Пентагон заявив, що сили США здійснили операцію, щоб спробувати врятувати двох заручників, але чоловіків не було в передбачуваному ними місці.

Викрадення людей протягом багатьох років було серйозною проблемою в Афганістані. Більшість жертв – афганці, а викрадачі – це переважно злочинні угруповання, які шукають гроші для викупу. Водночас деякі іноземці були викрадені з політичних мотивів.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG