Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 13:06

Трамп у Польщі: США прагнуть підтримувати мир і безпеку в Європі


Дональд Трамп у Польщі , 6 липня 2017 року

Президент США Дональд Трамп заявив, що Сполучені Штати Америки «прагнуть підтримувати мир та безпеку в Центральній Європі» і «працюють з Польщею у відповідь на дії Росії та дестабілізуючу поведінку». Про це він заявив після зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою.

«Наша стратегія з НАТО та Польщею – утримання від конфліктів та забезпечення того, щоб війна між великими державами ніколи не руйнувала Європу і щоб світ став безпечнішим і кращим місцем», – сказав він.

Співпраця в сфері безпеки – це одна з головних тем переговорів Дональда Трампа в Варшаві. На тлі його візиту Польща підписала зі США угоду про купівлю ракетної системи «Патріот». Ця система протиракетної і протиповітряної оборони здатна виявляти, брати на приціл і знищувати балістичні і крилаті ракети й літаки.

У Варшаві сьогодні проходить саміт країн так званої «Ініціативи трьох морів». Ця група об’єднує понад десяток країн, які мають вихід до Балтійського, Адріатичного та Чорного морів.

Пізніше 6 липня Трамп має здійснити поїздку до німецького Гамбурга, де візьме участь у саміті «Групи двадцяти», на полях якого має відбутися його зустріч з президентом Росії Володимиром Путіним.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG