Доступність посилання

ТОП новини
19 Жовтень 2018, Київ 09:35

Порошенко ввів у дію рішення РНБО про додаткове фінансування нацбезпеки і оборони


Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про додаткове фінансування потреб нацбезпеки й оборони. Указ про це оприлюднено на сайті Адміністрації президента.

Відповідно до рішення РНБО, доручено внести до Верховної Ради пропозицію збільшити витрати за рахунок коштів спеціального фонду Державного бюджету України (конфіскованих коштів та коштів, отриманих від реалізації майна, конфіскованого за рішенням суду за вчинення корупційного та пов’язаного з корупцією правопорушення) 4 мільярди гривень на закупівлю озброєння та військової техніки, закупівлю та виробництво боєприпасів.

10 липня після засідання Ради національної безпеки і оборони секретар РНБО Олександр Турчинов повідомляв, що рада вирішила спрямувати 6 мільярдів гривень із коштів, конфіскованих у наближених до колишнього президента Віктора Януковича до спецфонду держбюджету, додатково на фінансування сектору безпеки і оборони, ці кошти мають бути використані для купівлі озброєння і військової техніки, а 1 мільярд має піти на житло для військовослужбовців.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG