Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 16:11

Досі не бачив законопроекту про «деокупацію» – голова адміністрації Донеччини


Павло Жебрівський

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявляє, що досі не бачив проект закону про відновлення суверенітету над окупованою територією Донбасу, який розробляється у президента.

В ефірі Радіо Донбас.Реалії він зазначив, що законопроект про реінтеграцію Донбасу досі не внесений на розгляд Верховної Ради через те, що в ньому багато недоліків.

«Думаю, що коли більш концептуально цей законопроект буде, то він, безумовно, в тому числі, буде надісланий до Донецької військово-цивільної адміністрації, і ми розглянемо, – сказав Жебрівський. – Це прерогатива президента, і він має визначатися, чи вважає він за потрібне направляти (до ВЦА – ред.), чи не вважає… На цьому етапі він, мабуть, не вважає за потрібне».

«Я про це оголосив (про свої пропозиції – ред.); чи готовий (президент – ред.) дослухатися до цього – принаймні, зворотної відповіді не маю», – додав він.

Раніше Павло Жебрівський в ефірі Радіо Свобода заявляв про те, що було б правильним зробити єдину військово-цивільну адміністрацію на дві області, Луганську і Донецьку. На його думку, керівник цієї військово-цивільної адміністрації повинен бути не нижчим від рівня заступника секретаря РНБО і, в тому числі, членом уряду, щоб питання, які є на тих територіях, невідкладно опрацьовувати. Крім цього, вважає він, першим заступником повинна бути військова людина, яка повинна здійснювати військову операцію.

Радіо Донбас.Реалії є проектом Української редакції Радіо Свобода, що подає новини і їхній аналіз із обох боків лінії розмежування. Радіо Донбас.Реалії мовить у Маріуполі на частоті 88 FM, Авдіївці 95,7 FM, Бахмуті 87,9 FM, Волновасі 100,3 FM, Щасті 88 FM, Мар’їнці 95,3 FM, в Слов’янську та Краматорську 90,4 FM, Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному 88,2 FM, а також в ефірі Громадського радіо з 19:00 до 20:00 та радіо «Пульс» з 06:10 до 07:00.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG