Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 10:59

Кабмін призначив членом НАЗК адвоката Серьогіна


Кабінет міністрів України призначив членом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) адвоката Олександра Серьогіна.

«Призначений новий член НАЗК Серьогін», – сказав міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко.

Раніше цього тижня конкурсна комісія обрала членом НАЗК адвоката Серьогіна.

НАЗК є колегіальним органом, до його складу, відповідно до законодавства, мають входити п'ять людей, наразі до складу керівництва НАЗК входять голова агентства Наталія Корчак, заступник голови Руслан Радецький і Олександр Скопич.

Член НАЗК звільняється з посади Кабміном, повноваження голови НАЗК припиняються у разі дострокового припинення повноважень члена НАЗК або подання заяви про звільнення. Голова НАЗК обирається з числа членів агентства строком на два роки.

Національне агентство з питань запобігання корупції – центральний орган виконавчої влади України зі спеціальним статусом, який забезпечує формування та реалізацію державної антикорупційної політики. Серед функцій агентства – здійснення контролю та перевірки декларацій чиновників, зберігання та оприлюднення таких декларацій, проведення моніторингу способу життя осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG