Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 11:48

Найсильніший за десятиліття буревій вдарив по узбережжю американського штату Техас


Ураган «Гарві» пройшов поблизу міста Корпус-Крісті, штат Техас, США

Найпотужніший за понад десятиліття буревій вдарив по узбережжю американського штату Техас. Перед виходом на суходіл статус урагану «Гарві» був підвищений до другої найбільш руйнівної категорії – четвертої, з вітрами до 250 кілометрів за годину і майже 4-метровими океанськими хвилями.

Буревій пройшов приблизно за 50 кілометрів від 320-тисячного міста Корпус-Крісті та позбавив електрики чимало будинків у цьому місті та прилеглих містах.

Національний центр ураганів повідомив, що буревій може спричинити загрозливі для життя повені в місті Х’юстон, четвертому за розмірами місті Сполучених Штатів. Всього на шляху буревію проживає майже 6 мільйонів людей.

У прибережних районах Техасу зачинилися підприємства, жителі після закликів місцевої влади проводять евакуацію. Нафтові компанії евакуювали своїх співробітників із морських платформ у Мексиканській затоці, нафтопереробні заводи на узбережжі також припинили свою роботу. Це вже позначилося на цінах на пальне у США, які зросли до максимуму останніх трьох тижнів.

У 2005 році на США вдарив ураган «Катрін», який практично зруйнував місто Новий Орлеан у штаті Луїзіана.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG