Доступність посилання

ТОП новини
20 Січень 2019, Київ 14:58

Влада США пропонує російській телекомпанії RT зареєструватися як «іноземному агенту»


Головний редактор RT Маргарита Симоньян

Російська телекомпанія RT (до 2009 року відома як Russia Today) та американські засоби інформації повідомили 12 вересня, що Міністерство юстиції США звернулося до RT з пропозицією зареєструвати американське відділення мовника як «іноземного агента».

За цими повідомленнями, міністерство листом повідомило телекомпанію, що вона має зареєструватися згідно із законом про реєстрацію іноземних агентів (Foreign Agents Registration Act, FARA), що вимагає розкриття інформації лобістами та юристами, які представляють інтереси іноземних держав.

Міністерство юстиції США наразі не підтвердило та не коментувало цих повідомлень.

Головний редактор RT Маргарита Симоньян на своєму сайті звинуватила Сполучені Штати у «війні» проти російських ЗМІ та зазіханні на свободу слова.

В оприлюдненому в січні звіті американських спецслужб ішлося про те, що Росія втрутилася в президентські вибори 2016 року. Окремо в цьому звіті названий телеканал RT, який фахівці вважають «головним інструментом міжнародної пропаганди Кремля». У документі вказано, що RT America «позиціонує себе як американський канал і навмисно намагається приховати будь-які юридичні зв’язки з російським урядом».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG