Доступність посилання

ТОП новини
17 Грудень 2018, Київ 09:59

Суд оголосив перерву у справі щодо перетину кордону Саакашвілі


Міхеїл Саакашвілі

Мостиський районний суд у Львівській області оголосив перерву у справі про адміністративне порушення колишнім головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі під час перетину кордону на 22 вересня.

У ході засідання у Державної прикордонної служби попросили надати низку документів і службових інструкцій щодо роботи пункту пропуску в позаштатних ситуаціях.

Проте представники ДПСУ не змогли надати необхідні документи одразу і попросили додатковий час.

Прикордонники пообіцяли надати необхідні документи у вівторок, 19 вересня.

10 вересня біля пункту пропуску «Шегині» виник стихійний мітинг на підтримку повернення в Україну лідера «Руху нових сил», колишнього голови Одеської ОДА, позбавленого українського громадянства Міхеїла Саакашвілі, стався прорив кордону, який охороняли силовики, на пункті пропуску. Під час інциденту постраждали поліцейські і прикордонники.

Міхеїл Саакашвілі таки потрапив на територію України, не пройшовши прикордонного контролю.

У поліції повідомляли про затримання п’ятьох людей у справі про прорив кордону. Йшлося також про встановлення шести можливих організаторів порушення громадського порядку та понад 30 активних учасників подій.

Генпрокурор Юрій Луценко 16 вересня заявив, що Міхеїл Саакашвілі не буде заарештований та екстрадований за порушення порядку під час перетину кордону України, «поки він має посвідку на постійне проживання чи інший документ, який він подав». При цьому Луценко не уточнив, про який саме документ ідеться. Генпрокурор вказав, що ті, хто «переправляв Саакашвілі через кордон, будуть мати проблеми з кримінальною справою, але не будуть заарештовані».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG