Доступність посилання

ТОП новини
21 Січень 2019, Київ 16:03

Бойовики повідомили про підрив «пам’ятника» в центрі Луганська


Пошкоджений «пам’ятник» у контрольованому бойовиками Луганську, 19 вересня 2017 року

Підтримувані Росією бойовики в ними контрольованому Луганську заявили про підрив ввечері 18 вересня їхнього «пам’ятника» у центрі міста. Про це йдеться в повідомленні сепаратистського сайту «Луганский информационный центр».

Повідомляється, що після вибуху загорівся постамент, на якому була встановлена бойова машина «десанту «ЛНР», постраждалих немає.

Луганські бойовики назвали підрив самочинно встановленого ними «пам’ятника» «терактом», який здійснили українські спецслужби. Речниця СБУ Олена Гітлянська на запитання Радіо Свобода про «причетність» української сторони до підриву пам’ятника заявила, що коментарі з цього приводу є зайвими, оскільки «СБУ діє в рамках чинного законодавства України і всі дії СБУ – правові».

«Пам’ятник», пошкодження якого бойовики назвали суттєвим, був встановлений у 2015 році біля академічного українського музично-драматичного театру в Луганську.

Збройний конфлікт на сході України почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». Частину Луганської та Донецької областей, зокрема Луганськ і Донецьк, наразі контролюють проросійські сепаратисти.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG