Доступність посилання

ТОП новини
26 Квітень 2019, Київ 04:45

Рада внесла до порядку денного законопроекти про Донбас і пішла на перерву


Андрій Парубій

Верховна Рада внесла до порядку денного президентський законопроект про реінтеграцію Донбасу та про продовження особливого порядку самоврядування окремих районів Донецької і Луганської областей. За це проголосували 232 народних депутати.

Наразі, до 12:30, як оголосив спікер Андрій Парубій, у парламенті оголошено перерву.

Крім того, до порядку денного внесли альтернативні законопроекти депутатів від «Самопомочі» (№ 7163-1) і позафракційних депутатів № 7163-2.

Раніше сьогодні Комітет Верховної Ради з нацбезпеки та оборони підтримав президентський законопроект про особливості політики із забезпечення суверенітету на Донбасі (№ 7163), але доручив підготувати поправки до нього. Також для розгляду комітетом було запропоновано і ще один президентський проект закону № 7164 щодо створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей. Втім, сьогодні комітет запропонував відправити цей законопроект на доопрацювання. Водночас комітет відхилив альтернативний законопроект, поданий групою народних депутатів (№ 7163-1).

Законопроектом про реінтеграцію Донбасу (№ 7163), серед іншого, передбачається юридичне визнання Росії агресором, а окремих районів Донецкої і Луганської областей – окупованими. Законопроект № 7164 передбачає продовження терміну дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування окремих районів Донбасу на рік після набуття ним чинності.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG