Доступність посилання

ТОП новини
19 Січень 2019, Київ 10:35

НАБУ: затримали заступника міністра оборони за підозрою у розтраті держкоштів


У Національному антикорупційному бюро України заявляють про затримання заступника міністра оборони України та директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони.

Як повідомляє прес-служба бюро, їх підозрюють у причетності до розтрати державних коштів у сумі понад 149 мільйонів гривень під час закупівлі палива для Міноборони.

За версією слідства, на початку 2016 року комітет із конкурсних торгів МОУ організував процедуру відкритих торгів на закупівлю палива, комітет затвердив пропозиції одного з учасників торгів як найбільш економічно вигідні – у травні 2016 року уклали 14 договорів про постачання палива для техніки спеціального призначення на загальну суму понад мільярд гривень.

У НАБУ заявляють, що упродовж червня-серпня 2016 року за відсутності будь-яких правових підстав для внесення змін до договорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти, замовник та постачальник уклали низку додаткових угод, згідно з якими було безпідставно збільшено ціну за одиницю товару в середньому на 16% від початкової ціни – внаслідок цього на користь постачальника безпідставно та незаконно було перераховано бюджетні кошти на 149 мільйонів гривень.

У Міністерстві оборони наразі це повідомлення не коментують.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG