Футбол: донецький «Шахтар» переміг «Феєноорд» у матчі Ліги чемпіонів 3:1

Футбольний клуб «Шахтар» із Донецька в матчі групової стадії турніру УЄФА «Ліга чемпіонів» переміг «Феєноорд» із Роттердама в Нідерландах із рахунком 3:1.

У домашньому для української команди матчі, який через окупацію Донецька відбувся в Харкові, рахунок відкрили нідерландці – м’яч забив на 12-й хвилині нападник Ніколай Йорґенсен.

На 14-й хвилині рахунок зрівняв нападник «Шахтаря» Факундо Феррейра, на 17-й команду вивів уперед гол півзахисника Марлоса, як коротко звуть Марлоса Ромеро Бонфіна. Він же у другому таймі, на 68-й хвилині, забив останній гол матчу.

Таким чином, нині, після чотирьох ігор, «Шахтар» у своїй групі F на другому місці з 9 очками. Перше місце з 12 балами обіймає клуб «Манчестер Сіті» з однойменного англійського міста.

«Шахтар» – єдиний представник України в цьому турнірі.