Доступність посилання

ТОП новини
21 Травень 2019, Київ 11:26

СММ ОБСЄ: жест спостерігача біля міста Щастя є «мимовільним», але щодо нього проводиться «внутрішня робота»


У Спеціальній моніторинговій місії (СММ) ОБСЄ називають жест спостерігача під час передачі тіл українських військовослужбовців біля міста Щастя «мимовільним».

«Це був мимовільний жест, притаманний для багатьох людей, які раніше служили у збройних силах; він у жодному разі не свідчить про схвалення або навіть прихильність до будь-якої позиції чи точки зору. Він, звичайно, не повинен відволікати увагу від тієї важливої роботи, яку виконують спостерігач та його колеги», – йдеться в повідомленні СММ ОБСЄ на сторінці у Facebook.

У місії додають, що спостерігач припустився «необачності (з цього приводу ведеться внутрішня робота з метою недопущення її повторення)».

Крім того, у СММ ОБСЄ додають, що спостерігач, який брав участь у передачі тіл українських військовослужбовців біля міста Щастя, емоційно привітався з представником організації, що здійснює ексгумацію, передачу тіл та обмін полоненими (затриманими).

Раніше бойовики угруповання «ЛНР» оприлюднили відео, на якому видно, як представник СММ ОБСЄ обнімається і вітається з чоловіком у цивільному, який перебував на боці бойовиків. Також обурення викликав жест спостерігача – на деяких відео схоже, що спостерігач привітався з людиною у військовій формі.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG