Доступність посилання

ТОП новини
21 Березень 2019, Київ 14:05

Мінекономрозвитку про законопроект №7206: Рада зробила перший крок до руйнування Prozorro


У Мінекономрозвитку заявляють, що Верховна Рада зробила перший крок до руйнування системи електронних державних закупівель Prozorro, підтримавши законопроект про преференції українським виробникам при державних закупівлях навіть у разі, якщо їх цінова пропозиція від 25% до 43% гірша, ніж у конкурентів.

«Тільки що Верховна Рада зробила перший крок для того, щоб зруйнувати реформу державних закупівель, і схвалила законопроект №7206 у першому читанні. Ми закликаємо народних депутатів припинити саботаж реформи і знищення малого та середнього бізнесу!» – йдеться в повідомленні міністерства у twitter.

Верховна Рада 7 грудня ухвалила за основу законопроект «Купуй українське, плати українцям», який, серед іншого, передбачає запровадження питомої ваги «місцевої складової» не нижче ніж 20% у тендерній пропозиції на участь у публічних держзакупівлях.

Як написав на своїй сторінці в Facebook перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов, цей законопроект порушує угоду про асоціацію з Європейським союзом, а також пропоновані зміни до процедури публічних держзакупівель призведуть до підвищення цін на 43%.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG