Доступність посилання

ТОП новини
17 Січень 2019, Київ 23:54

Посольство: Німеччина вирішила надати 14,3 мільйона євро для забезпечення питною водою людей на Донбасі


Ілюстративне фото

У посольстві Німеччини заявляють, що німецька сторона вирішила надати додатково 14,3 мільйона євро для забезпечення людям, які живуть поблизу лінії розмежування на Донбасі, доступу до питної води.

Як повідомляє прес-служба посольства Німеччини в Україні, ці кошти надають Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ.

«З початку конфлікту Німеччина є для України найбільшим донором як у галузі гуманітарної допомоги, так і у співпраці заради розвитку. З виділенням додаткових 14,3 мільйона євро може бути забезпечений доступ до води для 2,5 мільйона людей у Східній Україні у 2018 і 2019 роках. Ми переконані, що цей захід значно покращить драматичне становище по обидва боки лінії розмежування», – сказав заступник посла Німеччини Вольфґанґ Біндзайль.

У серпні у посольстві повідомляли, що Німеччина вирішила виділити 1,5 мільйона євро на проект із невідкладної допомоги Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, а протягом 2017 року Німеччина надала Україні понад 26 мільйонів євро у сфері гуманітарної допомоги.

Збройний конфлікт на Донбасі почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, станом на листопад від початку конфлікту на Донбасі загинули 10 303 людей, 24 778 отримали поранення.

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

Recommended

XS
SM
MD
LG