Доступність посилання

ТОП новини
23 Квітень 2019, Київ 21:31

Російський «Сбербанк» повідомив про продаж банків своєї мережі в Україні Сергієві Тігіпку – прес-служба


Сергій Тігіпко

У російському «Сбербанку» повідомили про завершення операції з продажу VS Bank (Україна), що входить до його мережі, Групі «ТАС», засновником і акціонером якої є бізнесмен, колишній урядовець і екс-голова Нацбанку України Сергій Тігіпко.

«Сбербанк Європа (Sberbank Europe AG), дочірня компанія Групи «Сбербанк», завершив операцію з продажу частки в розмірі 99,9230% в ПАТ «ВіЕс Банк» (Україна) Групі «ТАС». Операція була схвалена Антимонопольним комітетом України, Національним банком України, а також Європейським центральним банком. «Сбербан»к здійснює цю операцію в рамках реалізації стратегії із виходу з банківського ринку України», – йдеться в повідомленні.

За даними прес-служби російського «Сбербанку», у VS Bank («ВіЕс Банк») «є достатньо коштів для виконання зобов’язань перед приватними і корпоративними клієнтами.

Повідомляється, що «ВіЕс Банк» має в Україні 35 відділень, а його активи оцінюють у 121 мільйона євро.

Наприкінці березня Національний банк за рішенням Ради національної безпеки і оборони застосував санкції стосовно дочірніх компаній російських державних банків, які працюють в Україні. Відповідно до рішення, санкції терміном на один рік будуть застосовані до публічного акціонерного товариства «Сбербанк», ПАТ «ВіЕс Банк», ПАТ «Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк», ПАТ «ВТБ БАНК», ПАТ «БМ БАНК» «в частині запобігання виведенню капіталів зазначеними юридичними особами за межі України на користь пов’язаних із ними осіб».

FACEBOOK КОМЕНТАРІ

XS
SM
MD
LG